Hakkımızda
Hakkımızda

YILLARIN TECRÜBESİ VE EKİBİMİZİN PROFESYONEL DURUŞU İLE YANINIZDAYIZ.

1991 yılında kurulan altuntop ısı ve makina sanayi ltd. şti.’nin 22.000 m2’lik kapalı alanı, yurt içinde 100, yurt dışında 300 kişilik alanında uzman personeli bulunmaktadır. 92 ülkeye unlu mamul ve ekmek fırını ekipmanları teknolojilerinde üretim yaparak faaliyet göstermektedir.

Merkezi Hollanda olan firmamız Avrupa ve Amerika kıtalarında unlu mamul ve ekmek fırınları teknolojilerinde kalitenin simgesi haline gelmiş ve satış sonrası hizmet garantisi ile dünyanın her kıtasında geniş servis ağları oluşturmuştur.

Firmamız kurumsal bir yapı ile hem ulusal hem de uluslararası çalışmaktadır. Üretimin her aşamasında kaliteden vazgeçmemesi, sektöründeki yenilikleri yakından takip etmesi, müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunabilmesi ile kalite ve güvende tek adres olmayı başarmıştır. Firmamızda bulunan ar-ge departmanı sürekli olarak teknolojik düşünce ve inovasyon kuralları dahilinde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalar yapmakta, her türlü imkan ve hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Teknolojinin son imkanlarını kullanarak cnc sac işleme tezgahları ile seri, kaliteli ve standartlara uygun ürünler imal etmektedir. Unlu mamul ve ekmek fırınları ekipmanlarında müşterilerin ihtiyacını karşılayabilecek her türlü hizmeti vermektedir.

Bilgi Talep Formu